Originální tašky a doplňky „Handed By“ s nápadem, které dokonale osvěží váš outfit

LBFC190000Také milujete věci, které nemá jen tak každý? Navíc ruční výrobu s použitím materiálů, které jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Zní to skutečně lákavě, nemyslíte? Objevili jsme holandskou značku Handed By, která se zaměřuje na ruční výrobu pletených košů a tašek, dále pak doplňků do domácnosti a dalších výrobků. Nabídka je skutečně pestrá. Nicméně nejvíce vás patrně zaujmou pletené tašky, které jsou skutečně parádní a nevšední, v neposlední řadě také praktické.:-)

Jedinečnost v každém detailu

Značka Handed By si zakládá na jedinečnosti, která se projevuje razítkem ochranné známky v podobě otisku ruky. Je to vlastně logo společnosti a vy tak poznáte, že vlastníte skutečně originální produkt Handed By. Ruční výroba je skutečně precizní, produkty jsou propracované do nejmenšího detailu. Společnost má vlastní designéry, kteří výrobky navrhují a zaměstnance, kteří dělají svou práci s láskou a odpovědností. Na své si přijdou zejména milovníci ekologických produktů, protože firma používá materiály, které jsou co nejvíce recyklovatelné a udržitelné. Jsou tedy šetrné k planetě.

BFC195000Pletené tašky, které mají šmrnc

Pletené tašky Handed By zaujmou na první pohled. Můžete vybírat z několika barevných variací. Tašky do ruky lze využít do města i na pláž, každý outfit dokonale rozzáří a ozvláštní. Ideální doplněk na teplé jarní a letní dny. Je libo klasiku v podobě černé, bílé nebo krémové? Či dáváte přednost výrazným barvám, jako je rudá? Nebo něžné růžové? Zkrátka je to jen na vás, kterou si vyberete. Každá je jiná, a přesto jsou všechny stejné, a hlavně ručně vyrobené.

Ručně vyráběné produkty se v posledních letech dostávají opět na vrchol oblíbenosti. Přestože velko výrobny a továrny zvládají masovou výrobu skutečně dobře, lidé velmi oceňují skutečnost, že se jedná o méně produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí, a navíc vyrobené lidmi, kteří řemeslu rozumí a 100% věří. To se samozřejmě projeví na výsledku a také na kvalitě. Pokud sázíte na jednoduchost, budete opět spokojení, protože tašky jsou skutečně elegantní bez zbytečného „přezdobení“. Jak se říká, v jednoduchosti je krása.

LBFC190800Ručně vyrobené doplňky vám zajistí originální design

Naši předkové si vyráběli prakticky všechno sami. Řemeslo mělo velkou váhu a tradici. Ta do určité míry přetrvala, nicméně zdaleka ne v takové podobě. Vše nahradila technologie a stroje. Ovšem možná právě tou přemírou modernizace a robotizace se někteří vrací zpět k tradicím a kořenům našich předků. Často například ženy na mateřské v sobě objevují dosud utajené kvality a začínají šít, péct nebo vyrábět nejprve pro své děti a rodinu, později z toho mohou mít i živnost. A uznejte sami, že po takových výrobcích je skutečně velká poptávka. A navíc i cenově jsou obvykle více dostupné, než nějaké „značky“, kde platíte za komerci a kvalita je až na druhém místě.

Pokud tedy chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým zajímavým doplňkem, ať už v podobě pletené tašky či třeba ozdobné ošatky, neváhejte se inspirovat u značky Hand By.