O Nás - Historie RájTriček.cz

 Jsme malá rodinná firma, která se s láskou stará o Vaše objednávky a snaží se splnit i ty nejnemožnější přání.

eshop RájTriček vznikl na základě dovozu a prodeje triček The Mountain, které jsme jako firma poprvé dovezli na podzim v roce 2003 do České republiky. Vzhledem ke kvalitě a propracovanému potisku triček, jsme z nich byli nadšeni. Pro pamětníky se tenkrát tato trička prodávala za 1490,- jedno. Je to dnes skoro neuvěřitelná cena, ale nutno dodat, že ani nákupní cena nebyla příznivější. 

Následně byl na podzim 4.10.2004 založen eshop RájTriček.cz. Postupně byla přidávána nová a nová trička. Firma Mountain rychle rostla a její portfolio triček se každý rok zvětšovalo, aby se pak následně v době krize zase zmenšilo. Pár let fungovala odděleně značka SkulBone, která se postupně někdy po roce 2010 sloučila pod Mountain a zmizela jako samostatná značka. Na webu se nám v průběhu desetiletí prostřídali různé značky z celého světa, jako Earth Creations z USA, Alchemy a Spiral Direct z Británie, Liquid Blue s velmi zajímavýma tričkama kapel z USA, Planet Earth a Churinga z Austrálie a další ...

Do dnes dovážíme originální trička The Mountain  a další dle různých příležitostí. Nyní se nám vrátila staro nová hliněná trička Earth Creations barvená indiánskou metodou. A jsou stále moc příjemná a pěkná.

U nás můžete najít vždy něco zajímavého a nového, dřív než nás někdo zkopíruje ...

RájTriček.cz od roku 2004

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení