O Nás - Historie RájTriček.cz

 Jsme malá rodinná firma, která se s láskou stará o Vaše objednávky a snaží se splnit i ty nejnemožnější přání.

eshop RájTriček vznikl na základě dovozu a prodeje triček The Mountain, které jsme jako firma poprvé dovezli na podzim v roce 2003 do České republiky. Vzhledem ke kvalitě a propracovanému potisku triček, jsme z nich byli nadšeni. Pro pamětníky se tenkrát tato trička prodávala za 1490,- jedno. Je to dnes skoro neuvěřitelná cena, ale nutno dodat, že ani nákupní cena nebyla příznivější. 

Následně byl na podzim 4.10.2004 založen eshop RájTriček.cz. Postupně byla přidávána nová a nová trička. Firma Mountain rychle rostla a její portfolio triček se každý rok zvětšovalo, aby se pak následně v době krize zase zmenšilo. Pár let fungovala odděleně značka SkulBone, která se postupně někdy po roce 2010 sloučila pod Mountain a zmizela jako samostatná značka. Na webu se nám v průběhu desetiletí prostřídali různé značky z celého světa, jako Earth Creations z USA, Alchemy a Spiral Direct z Británie, Liquid Blue s velmi zajímavýma tričkama kapel z USA, Planet Earth a Churinga z Austrálie a další ...

Do dnes dovážíme originální trička The Mountain  a další dle různých příležitostí. Nyní se nám vrátila staro nová hliněná trička Earth Creations barvená indiánskou metodou. A jsou stále moc příjemná a pěkná.

U nás můžete najít vždy něco zajímavého a nového, dřív než nás někdo zkopíruje ...

RájTriček.cz od roku 2004