Ochranný Respirátor FFP2 (CE)

Kód: UK-N95-01
17 Kč –29 % 12 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ochranný respirátor je ideální variantou pro ochranu dýchacích cest. Respirátor splňuje evropskou normu FFP2. Norma zaručuje, že respirátor zachycuje aerosoly, prachové a smogové částice či pyl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranný respirátor FFP2 bez ventilku - chránící Vás i okolí. Filtruje 95% prachu, smogu, virů, bakterií, kapének. Vhodná pro použití venku i uvnitř. 4 vrstvá

Odlehčený design s nastavitelným nosním klipem a elastickými šňůrkami padne na jakýkoliv typ obličeje. 

Ochranné respirátory pomáhají snižovat riziko infekce virů a bakterií, které přenášejí chřipku a udrží rodinu a lidi kolem vás zdravé a v bezpečí.
 
Respirátor je vyrobený z netkané textilie, která je prachotěsná, prodyšná, hypoalergenní a sterilizovaná.
Respirátory blokují prach a mikroorganismy, jako jsou bakterie a viry, což výrazně snižuje riziko vzniku respiračních potíží a může zmenšit alergické reakce a zabránit anafylaxi.
Respirátory mohou být užitečné pro celou řadu profesí a situací, chrání zdravotnický a zubní personál, stavební dělníky a kohokoli, kdo trpí alergií na pyl nebo pracuje venku.
 

Materiál:
Netkaná textilie

Upozornění: Natáhnutí strun příliš daleko, může roušku poškodit.

 

Návod k použití


Respirátor FFP2 nasadíte správně tak, že najdete na horní části kovový nebo vyztužený pásek. Tuto část nasadíte na kořen nosu a přiměřeným tlakem ji ukazováčkem a palcem utěsníte okolo kořenu nosu. Gumičky přetáhněte přes své uši. V případě, že potřebujete upravit délku gumiček, zkraťte je uzlíkem. Ujistěte se, že rouška zahaluje váš nos a ústa. Ideálně by měl respirátor těsnit po celém svém obvodu, čehož lze dosáhnout dostatečným utažením (zkrácením) gumiček.
Po nasazení respirátoru a při jejím používání se ho nedotýkejte a sahejte jen na upevňovací gumičky.

Při sundavání respirátoru se opět nedotýkejte přední části roušky, která může být kontaminovaná. Nepotřebný respirátor vyhoďte do uzavřeného koše na odpadky, ruce si omyjte alkoholem, desinfekčním mýdlem nebo gelem a vodou. Pokud máte k dispozici antibakteriální prostředky, naneste je na ruce a nechte působit. Mytí rukou by mělo následovat i po náhodném doteku přední části respirační roušky při jejím používání. Pokud vaše respirační rouška zvlhne, nahraďte si novou a suchou. Mějte na paměti, že zvlhlá rouška snižuje svoji účinnost.

Samotný respirátor není jedinou ochranou pokud současně nebudete používat a dodržovat ostatní doporučení pro ochranu vašeho zdraví. Spolu s respirátorem je doporučeno chránit oči, ruce a dodržovat ostatní hygienická opatření a zvyšování imunity organismu.


Původ
: Čína

- Třída: FFP2
- Materiál: netkané textilie, tzv. foukaná textilie
- Certifikace CE

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné a chirurgické Roušky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: