Konec éry: The Mountain ukončuje svou činnost po desetiletích výroby ikonických triček

Dnes je smutným dnem pro fanoušky originálního oblečení, neboť firma The Mountain, známá pro svá ikonická trička s potisky zvířat a přírodními motivy, oznámila ukončení své činnosti. Společnost, která zahájila svůj provoz v roce 1992, se stala oblíbenou mezi milovníky zvířat, přírody a alternativního oblečení.

The Mountain byla považována za průkopníka v oblasti ekologicky šetrného a eticky zodpovědného oblečení. Firma používala vodou rozpustné barvy a organické materiály ve svých výrobních procesech. Jejich trička byla známá pro svou odolnost a kvalitu potisku, který zůstával živý i po několika letech nošení a praní.

Mezi nejznámější kolekce patřila řada "Velká tvář zvířete", která zahrnovala potisky obrovských zvířecích tváří napříč celou přední stranou triček. Tyto potisky se staly ikonickými a byly populární jak mezi mladými, tak i mezi staršími zákazníky. Další oblíbené řady zahrnovaly fantasy motivy, tribální vzory a kolekce inspirované chráněnými druhy.

Důvodem ukončení činnosti jsou podle oficiálního prohlášení The Mountain ekonomické problémy a narůstající konkurence na trhu s alternativním oblečením. Společnost také zmínila dopady pandemie COVID-19, které ztížily jejich provoz a distribuci.

Ačkoli The Mountain končí, jejich odkaz přežije. Jejich nezapomenutelné potisky zvířat a přírody navždy zůstanou v srdcích milovníků originálního oblečení. Společnost vyjádřila vděčnost všem svým zákazníkům a podporovatelům, kteří byli s nimi po celá desetiletí.

Konec činnosti The Mountain představuje konec éry, ale jejich duch bude žít dále v každém, kdo nese jejich tričko s hrdostí. Ačkoli se dnes zavírají dveře této legendární společnosti, její odkaz a inovace v oblasti ekologicky šetrného oblečení

Skladová trička je možné stále u nás zakoupit pod tímto odkazem.