Velkoobchodní spolupráce

Přidejte se k našemu úspěšnému týmu! 

Jste-li majitel obchodu, reklamní agentura, či produkční společnost hledající nové příležitosti pro rozšíření svého sortimentu, máme pro vás skvělou zprávu! Naše společnost nabízí exkluzivní možnost velkoobchodní spolupráce, která vám umožní obohatit váš podnik o širokou škálu kvalitních produktů.

Proč spolupracovat s námi?

  1. Široký sortiment produktů: Naše společnost nabízí širokou škálu produktů, které uspokojí potřeby vašich zákazníků. Ať už jste zaměřeni na módu, módní doplňky, cestování, najdete u nás produkty, které vás zaujmou.
  2. Výhodné ceny: Jako naši velkoobchodní partneři získáte přístup k exkluzivním cenám, které vám umožní konkurovat na trhu a zvýšit vaši marži.
  3. Rychlé a spolehlivé dodání: Spolupráce s námi znamená, že se můžete spolehnout na rychlé a efektivní dodání zboží. Díky naší logistice a zkušenostem na trhu dokážeme zabezpečit dodání zboží na čas a bez problémů.
  4. Podpora a servis: V rámci naší velkoobchodní spolupráce získáváte nejenom výhodné ceny a široký sortiment, ale také profesionální podporu a servis. Naše zkušený tým je připraven vám kdykoli pomoci a poradit, jak nejlépe uspokojit potřeby vašich zákazníků. 

Jak začít?

Chcete se stát naším velkoobchodním partnerem? Je to snadné! Stačí se zaregistrovat v záložce Velkoobchod nebo nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu (poptavka@pixsro.cz) a náš tým vám poskytne veškeré potřebné informace. Rádi s vámi probereme podmínky spolupráce a představíme vám naši nabídku produktů.

Neztrácejte čas a přidejte se k naší síti úspěšných velkoobchodních partnerů. Těšíme se na spolupráci s vámi a na vzájemně výhodný růst našich podniků!

Chete jen nabídku na určitý produkt?

Napište nám na email poptavka@pixsro.cz o jaký produkt máte zájem a v jakém množství.