Už máte trendy kabelku na léto? Nechte se inspirovat

Kabelka patří mezi nejdůležitější doplňky, bez kterých se zkrátka neobejdete. Investice do kvality se samozřejmě vyplatí, nicméně my ženy dáváme přednost především designu. Zkrátka co se nám nelíbí, tak to si nekoupíme, ani kdyby kvalita byla sebelepší. A samozřejmě tak trochu jdeme s tím, co se aktuálně nosí. A proto jsme si pro vás připravili malou inspiraci. Letní sezóna přímo vybízí k nákupu nové kabelky.

Barvy, kam se podíváš

Ano, je to trochu divočina, ale na druhou stranu barvy a potisky k létu zkrátka patří, a navíc působí tak mladistvě a svěže. Chcete-li být letos za hvězdu, pak vsaďte na zvířecí potisky, květiny, svislé pruhy i kostky. A především v létě vás barvy a zajímavé motivy rozhodně osloví. Ale pozor, jeden výrazný doplněk bohatě stačí. Takže pokud zvolíte barevnou kabelku, pak raději oblékněte střídmější outfit, aby se barvy vzájemně nerušily.

V jednoduchosti je krása

Pokud dáváte přednost veselým barvám na oblečení nebo patříte mezi tak trochu konzervativce, vystačíte si jednoduše s klasikou v podobě bílé, béžové, černé či hnědé. To jsou sice barvy, které příliš nezaujmou, na druhou stranu se hodí ke všemu a nemusíte tak řešit, jak celý outfit zkombinovat.

Kabelky s třásněmi

Třásně jsou skutečný skvost pro každého, zejména pak pro ty, kteří milují retro. Vraťme se do 70. let minulého století, kdy třásně doslova ovládly módní svět. Nosily se na oblečení, na botách a výjimkou nebyly také kabelky. Navíc působí velmi elegantně a jsou zkrátka šik.

Jakou barvu?

Pokud se zaměříme čistě na barvu, tedy na jednobarevné kabelky, pak vězte, že trendy jsou v tomto ohledu velmi různorodé. Od černobílé až po světlé, velmi oblíbené jsou zejména pastelové barvy, které působí velmi sofistikovaně. Zralé ženy často volí vínové nebo i lesklé kabelky. A jaká je barva pro letošní rok, kterou musíte mít? Jednoznačně fialová.  A čím sytější, tím lepší. Takže fialová kabelka bude takovou pomyslnou třešničkou na dortu.

Taška přes rameno

Ano, zejména v létě se tento trend rozhodně osvědčil. Nejde o klasickou kabelku ale spíše tak trochu plážovou tašku. Ale to vůbec nevadí. Je objemnější, působí velmi vkusně a hlavně letně. V neposlední řadě je multifunkční. Nechte se inspirovat, je libo barevná nebo jednoduchá?