Batohy nejsou jen ke sportu – elegance v každém detailu

Máte pocit, že batohy jsou určeny pouze ke sportu a volnočasovým aktivitám? Pravda je taková, že v současné době elegantní batoh může hravě nahradit kabelku. Batohy a batůžky jsou v poslední době velice oblíbené a hlavně praktické. Připravili jsme pro vás zajímavou inspiraci, ze které si jistě vyberete.

Ulevíte zádům a budete IN

Trend, který baví, a navíc je pohodný. Nebojte se, kabelky z módy nikdy nevyjdou a vždycky se budou nosit. Ovšem občas lze trochu experimentovat a použít určitou alternativu. Batohy jsou často spojovány se školou nebo s volnočasovými aktivitami. Ať už se chystáte do školy, do přírody anebo třeba do práce, můžete zvolit batoh, který bude přesně takový, jaký zrovna potřebujete.

V současné době se těší velké oblibě elegantní batohy, které strčí do kapsy i některé kabelky. A navíc lze popustit uzdu fantazii a roztočit to naplno. Nosí se totiž kožené batohy, které jsou mimořádně pohodlné a hlavně odolné. Žhavý trendem jsou semišové batohy, které jsou velice originální a zábavné. Máte už doma nějaký elegantní a stylový batůžek? Pokud ne, je načase si jeden pěkný pořídit.

Při výběru batůžku můžete sáhnout po mnoha velikostech od těch největších až po minibatůžky, do kterých uložíte jen to nejdůležitější.

 

Hra s doplňky

Přemýšlíte, jaký batoh vybrat a jak jej sladit k outfitu? V naší nabídce najdete stylové ruksaky, jemně zdobené, a přitom jednoduché a elegantní. Jak se říká, méně je někdy více a v tomto případě to platí na 100 %. Batohy jsou prostorné, vejde se do nich nejen peněženka, mobil a další potřeby, ale také třeba diář a malý notebook. Navíc nezapomínejte, že batohy vám šetří záda, uvolní ruce a vypadají skvěle. Pokud zvolíte jednobarevný batoh, pak si můžete obléknout třeba i pestrobarevný outfit. Skvěle vypadají tenisky, ale i lodičky nebo kozačky. V zimě můžete sladit čepici, šálu a rukavice s barvou batohu, budete vypadat dokonale. Nebojte se pohrát si s detaily a být stylová.

Batohy pro ženy i pro muže

Ale pozor, elegantní batohy nejsou určené pouze ženám, ale i mužům. Muži je mnohdy ocení ještě více, protože oni kabelky nenosí. Nejoblíbenější barva je černá a hnědá, protože se hodí prakticky ke všemu. Pokud vsadíte na kvalitní kůži, nebudete litovat a můžete si elegantní batoh obléknout třeba do práce i na obchodní schůzku. Konvence dnes nejsou tak upjaté, jak by se mohlo zdát.

Stylový a nadčasový ruksak, který z módy nevyjde

Mezi absolutní hit patří tento stylový batůžek vhodný pro každodenní nošení. Můžete si vybrat z několika barevných variací. Kvalitní batoh se může stát také originálním vánočním dárkem pro vaše blízké, pokud ještě nemáte všechny dárky, tak přijměte zajímavý tip.

Batoh nebo kabelku?

Pokud váháte, zda si vzít batoh či kabelku k určité příležitosti, pak se zaměřte na tyto priority. Do společnosti se vždy hodí pouze kabelka. Do práce, pokud nosíte kostýmek, tak vždy volte kabelku. Naopak batoh se hodí k ležérnějšímu stylu. Vždy dbejte na to, abyste se ve svém outfitu cítila příjemně.

Batohy se naopak hodí k volnočasovým aktivitám a také třeba, když máte děti. Volné ruce jsou k nezaplacení. Oceníte je především tehdy, jestliže vás trápí bolesti zad či krční páteře. Batoh totiž představuje mnohem menší zátěž, zejména protože dokonale rozloží svou váhu. Ideálně si tedy pořiďte obojí ať máte z čeho vybírat.

Chci vidět Batohy