Pánská cyklistická trička, ve kterých se budete cítit skvěle!

Ať už patříte mezi nadšené cyklisty nebo sednete na kolo jen příležitostně, jistě oceníte kvalitní a slušivé tričko, ve kterém se budete cítit dobře. Do našeho sortimentu jsme tak zařadili také pánská trička s cyklistickou tematikou, která ovšem nemusíte nosit pouze na kolo. Ba naopak, jsou ideální pro běžné volnočasové nošení i třeba do práce či do města. Dejte všem najevo, že kolo je váš kamarád. A navíc pozor, potisky stále frčí.

Kolo jako součást života

Cyklistika patří nepochybně mezi velmi oblíbené sporty. Někteří si už svůj život bez bicyklu nedokáží ani představit. I když počáteční investice nejsou zrovna nízké, pokud zvolíte kvalitní kolo, vydrží vám roky. Neodmyslitelnou součástí je také vhodné oblečení a doplňky. Samozřejmě jiné oblečení budete nosit v teplých letních dnech a trochu odlišné v zimě. Základem je však kvalitní dres, tedy tričko, kalhoty, případně kraťasy, pohodlná obuv, mikina, helma na hlavu a batůžek na potřebné věci.

Buďte styloví za každé situace

Protože i my jsme příznivci cykloturistiky, vsadili jsme na cyklistická trička, která mají styl. Originálním potiskem dáte všem najevo, že k vám zkrátka kolo neodmyslitelně patří. A vůbec nevadí, že na něm zrovna nesedíte. Samozřejmě dbáme především na kvalitu, která je pro nás 100 % důležitá. Pánská trika jsou ušita ze 100% bavlny. Jedná se o britskou značku Cocology, která má pod palcem oblečení a doplňky pro cyklistické nadšence.

Jak vybrat kolo? Dbejte na kvalitu a reference

Koupit oblečení a doplňky není tak složité, a hlavně finančně nákladné jako samotné kolo.  Vždy je dobré nechat si poradit od odborníka. Ať už jste cyklista začátečník, nebo už jezdíte dlouho. Vždy se vyplatí zajít do specializované prodejny, nejlépe osobně (online můžete zakoupit až ve chvíli, kdy máte jasno). Ceny jízdních kol jsou velmi různé, stejně tak výbava. Hodně záleží na tom, jak často budete na bicyklu jezdit, v jakém terénu a co od něho vlastně očekáváte. Pokud chcete ušetřit a koupíte si levnější stroj, pak vězte, že z dlouhodobého hlediska se to nemusí vyplatit.

Na druhou stranu zase neplatí, že to nejdražší musí být nejlepší. Navíc velmi často bývají různé výprodeje a slevové akce, kdy ceny padají hodně dolů. A pokud nemáte hotovost, můžete si koupit kolo na splátky.

Pohodlí pro každého – elektrokola

Velké oblibě se těší elektrokola, která dnes využívají nejen starší lidé, ale i mladí. Výhodou je, že tak mohou jezdit na kole prakticky všichni bez ohledu na věk a kondici. Je to vlastně jednoduché, elektrokolo vypadá stejně, pouze disponuje baterií, která slouží jako pohon. Ten si můžete zapnout podle potřeby na několik výkonů. Takže buď šlapete pouze vy, nebo s pomocí pohonu, což do strmého kopce ocení opravdu každý.                                                                             

Ať už zvolíte jakékoliv kolo, věříme, že u nás si vyberete některé z našich cyklistických triček, které jistě budou odpovídat vašemu vkusu. Nechte se inspirovat.                                                          

Chci vidět Cycology Trička