Chytrý batoh, který vám usnadní život a bude slušet

Batohy jsou stále in, málokterý módní doplněk je tak praktický, jako právě batoh. Navíc bez batohu se neobejde žádný turista. Ovšem i při výběru tohoto doplňku bychom měli být velice opatrní. Nedejte pouze na design, ale také na kvalitu i praktické vlastnosti. Do naší nabídky jsme pro vás zařadili chytrý batoh, který vám přinese maximální komfort a užitek, nevěříte? Nechte se inspirovat.

Velikost hraje důležitou roli

Na velikosti v tomto ohledu rozhodně záleží. Přemýšlejte o tom, jak velký batoh si chcete pořídit. Pokud hledáte batoh na delší cesty, do kterého budete potřebovat sbalit mnoho věcí na celý den, dejte přednost většímu objemu. U několikadenního treku jistě oceníte objem alespoň 80 litrů Na druhou stranu ke každodennímu nošení vám bohatě postačí batůžek o 35 litrech i méně.

Základní typy batohů

Pokud pomineme batohy určené do školy nebo do kanceláře, nejčastěji se setkáte s turistickými batohy. Jsou univerzální, můžete je vzít prakticky kamkoliv budete chtít. Jestliže patříte mezi sportovní nadšence, jistě oceníte batohy s různými úchyty na lyže, lze pořídit batoh na kolo i in-line brusle. Zkrátka možností je skutečně mnoho.

Velkou výhodou turistických batohů je skutečnost, že se hodí do města i na túry. Jsou maximálně univerzální.

My nabízíme mimo jiné takzvané chytré batohy, které jsou dokonale designově propracované a zaujmou na první pohled. Chytrý batůžek se zabudovaným USB portem vám umožní jednoduše dobíjet telefon kdykoliv budete potřebovat. Je to tak jednoduché, a přitom mimořádně praktické. K vnitřnímu kabelu můžete jednoduše připojit powerbanku a můžete nabíjet.

Kvalita na prvním místě

Ačkoliv to zní trochu jako klišé, kvalita je vždy důležitá a v konečném důsledku se opravdu vyplatí. Proto se zaměřujeme na produkty, které jsou vyrobené z odolných materiálů. U batohu to platí dvojnásobně. Na tyto doplňky jsou kladeny poměrně vysoké nároky. Zároveň chceme, aby batoh dobře vypadal a vydržel nám co nejdéle. Přitom jej často nosíme téměř denně.

Chci ho vidět