Batohy i pro maminky

组合图 (3)-1000x1000Batohy se staly nedílnou součástí našeho života. Není to pouze sportovní doplněk, ale často plní i mnoho dalších funkcí. Navíc stále oblíbenější jsou batohy, které nahradí kabelku a jsou prakticky stejně elegantní, ale také ty, do kterých můžete v klidu vložit dětskou láhev a celou řadu potřeb a máte volné ruce. Protože na maminky nezapomínáme, připravili jsme si pro vás nabídku mateřských batohů.

15-1000x1000 (2)

Přebalovací batoh na kočárek

Batoh místo klasické tašky? Proč ne. Přebalovací batohy na kočárek jsou opravdu praktické. Představují jednoduše 2 v 1. Buď jej zavěsíte na madlo kočárku, což splňuje účel přebalovací tašky, nebo jej nasadíte na záda a máte batoh, který vypadá opravdu elegantně a vkusně.

Nabízíme hned několik typů. Například tento šedý přebalovací batoh, který máme i v černé barvě, je vhodný nejen pro maminky, ale také tatínci v něm udělají velkou parádu. Nadčasový a praktický design ocení zkrátka každý rodič.

Puntíky kam se podíváš

Máte ráda puntíky? I takové batohy u nás najdete, ovšem ty jsou určeny především ženám. Puntíky patří v módním světě mezi stálice a jen tak se neomrzí. Puntíkaté batohy máme hned v několika barevných provedeních.  A u vybraných modelů lze skloubit i s doplňky v podobě termotašky na láhev s dětským pitím, které tak bude mít požadovanou teplotu, i po několika hodinách. A to vše v jednom designu. I když jste na mateřské, můžete být šik a jednotlivé doplňky k sobě hezky ladit.  

Vybrali jste u nás vhodný batůžek nebo praktický organizér? Rodiče malých dětí vždy ocení, když mají volné ruce, aby se mohli starat o své ratolesti. Navíc batohy jsou pohodlné, nebolí z nich záda jako tomu bývá u tašky přes rameno, a nikde nepřekáží. Je to zkrátka velmi praktické a elegantní řešení. Batůžky jsou vyrobeny z kvalitního a především odolného materiálu, jsou omyvatelné a lehké. A pokud dáváte přednost tašce na kočárek, tak i tu u nás vyberete. Nechte se inspirovat.

Chci vidět Mateřské batohy