Tašky pro maminky – stylové, praktické, zkrátka IN

Tašky, batohy, kabelky… to jsou doplňky, kterých není nikdy dost. Dneska máme všeho takový výběr, že je těžké rozhodnout se pro jeden konkrétní produkt. A protože maminky na mateřské sází především na komfort a praktičnost, rozhodli jsme se právě jim představit tašky, které nabízí dostatek prostoru, spoustu kapsiček, a hlavně originální a neotřelý design. Zkrátka stojí za to!

Cestujeme s dětmi

Cestování s malými dětmi vyžaduje především hodně praktického úložného prostoru. Protože každý rodič dobře ví, že s dětmi potřebujeme mnohem více věcí, než když někam vyrazíme sami. Takže s malou kabelkou si rozhodně nevystačíte. Přehledné uspořádání všeho potřebného, to je základ všeho. Můžete vsadit buď na klasický batoh, nebo si pořídit tašku pro maminky. Nejde o klasickou kabelku ani typickou sportovní tašku. Je to zkrátka doplněk přizpůsobený na míru potřebám rodičů i dětí.

Důraz klademe nejen na přehlednost, tedy dostatek kapsiček, ale také váhu, která by neměla být nikterak vysoká. Tašku si můžete snadno přehodit přes rameno, dobře sedí, netlačí a není těžká, což je také velmi důležité. Zároveň však „unese“ i větší zátěž, protože všechna ta pitíčka, svačiny, ubrousky, oblečení, hračky a další potřeby nezbytné pro delší výletování, které zkrátka musíte mít s sebou. Tašku můžete také pohodlně přehodit přes madlu kočárku, což je obrovská výhoda, nosit ji křížem, přes rameno nebo vzít do ruky. Je to jen na vás.

Růžová, modrá či šedá, je to jen na vás

Je libo modrá, růžová nebo šedá? Každá barva má něco do sebe. Buď můžete vybrat podle pohlaví dítěte nebo vsadit na neutrální šedou, která bude slušet každému. Výhodou je, že tuto tašku ocení nejen maminky, ale také tatínci, kteří vyrazí se svými ratolestmi na výlet. Mateřská cestovní taška je vyrobena z kvalitního, a hlavně odolného materiálu, který je snadno omyvatelný. Takže voda a špína ji rozhodně nevadí, protože se s tím počítá.

Štěstí přeje vybaveným

A protože jaro je tady, určitě už přemýšlíte o praktických doplňcích na dlouhé procházky, výlety a dovolené. Vyjma cestovní tašky můžete vsadit na stylový organizér na kočárek, do kterého lze snadno a přehledně uložit vše, co budete potřebovat. Vsaďte na jednoduchost, nejsou důležité kytičky, výrazné barvy a ozdoby. Naopak mnohem více služby vám udělají tlumené barvy, odolný materiál, a hlavně praktické doplňky, díky kterým můžete s sebou zabalit vše, co potřebujete. Nechte se inspirovat a užívejte venkovní aktivity s dětmi plnými doušky.