Nalaďte se na vlnu Vánoc s Rájem triček

Rok se s rokem sešel a opět tu máme Vánoce. Pro mnohé nejkrásnější období z celého roku. Možná ještě dokupujete poslední dárky, možná ještě pečete cukroví, uklízíte a plánujete, jak letošní svátky strávíte. A pokud vám ještě chybí nějaký ten malý dáreček, věříme, že u nás najdete přesně to, co potřebujete.

Střípky z historie Vánoc

Vánoce jsou křesťanské svátky, které oslavují narození Ježíše Krista. Společně s Velikonocemi patří k nejvýznamnějším svátkům. Vánoc začínají 25. prosince, přesto my je slavíme už den předtím. Tedy na Štědrý den 24. prosince. V předvečer narození Páně si lidé dávají štědrovečerní večeři a rozdávají dárky. V církvi se tyto svátky slaví už od 7. století.

Symbolem Vánoc je stromeček, který se obvykle zdobí právě na Štědrý den ráno nebo den před štědrým dnem. Stejně tak si je patrně neumíme představit bez cukroví, dárků, štědrovečerní večeře a vánoční výzdoby. Mimochodem vánoční stromek se k nám dostal až na sklonku 19. století z Německa. Zdobil se sušenými jablky a ozdobami ze slámy. Skleněné ozdobičky přišly na řadu až mnohem později.

Dnes jsou Vánoce hodně komerční záležitost plná stresu a honičky. Dříve to bylo jiné, přestože lidé také uklízeli, pekli a dávali si dárky, vše bylo tak nějak více v klidu. Lidé trávili čas společně, celé večery si povídali a vyprávěli různé příběhy. Dokázali se radovat z maličkostí (lidé neutráceli tak jako to děláme my), ale dárky vyráběli nebo nakupovali jen to, co bylo skutečně třeba.

Dárky, které potěší každého

Vánoce bez dárků si dnes už ani neumíme představit. Je tolik těžké někoho potěšit, když vlastně každý všechno máme. Jako zajímavý a originální tip navrhujeme trička s potisky. V Ráji triček nabízíme nepřeberné množství vtipných triček s různými obrázky kreslených postaviček, ale i různých motivů. Oblíbené jsou také trenky s vtipnými motivy, kterými můžete obdarovat svého partnera. A pozor, vtipné trenky jsou k dostání i pro něžné polovičky. Což takhle třeba v růžové?

A pokud někdo z rodiny čeká miminko, pak určitě vyzkoušejte vtipná bodýčka. Jsou ušitá z kvalitního příjemného materiálu, a hlavně mají originální design. Trendy, trička i bodýčka seženete v mnoha různých velikostech, stačí si jen vybrat ty pravé.

Relaxujte a čerpejte sílu

Letošní Vánoce vyšly skvěle. Štědrý den oslavíme hned v pondělí a většina z nás si tak užije dva týdny volna (pokud tedy máte to štěstí, půjdete do práce až 7. ledna). Je to skvělá příležitost k pasivní i aktivní relaxaci. My bychom vám rádi popřáli krásně prožité svátky plné radosti a hojnosti a těšíme se, že v příštím roce u nás opět nakoupíte skvělé tričko nebo jiný outfit či doplněk.