Barevné a veselé ponožky. Fenomén, kteří si oblíbili zejména muži

Staly se neodmyslitelnou součástí módy. Nosíme je na doma, do práce i na výlety. Barevné a veselé ponožky už dnes nikoho nepohoršují. Naopak, staly se módním trendem a zejména muži se je nebojí obléknout klidně i do práce. V tomto případě platí, že více barev, potisků a obrázků, tím lépe.

Ponožky o vás mnoho napoví

Ještě před pár lety působili lidé s výraznými ponožkami poněkud extravagantně, dnes se nad tím nikdo nepozastavuje. Veselé ponožky doslova vtrhly do našich šatníků. Není se čemu divit, podporují dobrou náladu a taky vás v nich rozhodně nikdo nepřehlédne. Muži se je nebojí obléknout také do společnosti. Zejména pak k černému obleku působí jako skvělý kontrast. Odborníci poukazují na to, že barevné „happy socks“ rozbíjí šeď našich ulic a dokážou vyzdvihnout i nudný outfit.

Veselé ponožky si nejvíce oblíbili muži. Ženy se vlastně nikdy neomezovaly pouze na černou a bílou, ale do společnosti si barevné ponožky neoblékají ani dnes tak často jako muži. Ovšem k džínům a kalhotám obecně se barevné ponožky skvěle hodí. Ženy dávají přednost spíše nízkým střihům, nebo naopak podkolenkovému typu.

Pánský šatník je v určitém slova smyslu méně výrazný. Muži mají zkrátka méně možností než ženy. Proto rádi uvítají jakoukoliv změnu a barevné ponožky jsou skvělou trefou do černého. Puntíky, proužky, obrázky, více barev najednou, muži si zkrátka oblíbili veselé ponožky, které dávají s chutí na obdiv. Veselé ponožky se hodí skvěle také k džínům, ke kraťasům nebo chinos kalhotám. Zkrátka fantazii se meze nekladou.

Barevné ponožky do sandálů? Proč ne?

Dalším trendem jsou ponožky v sandálech. Dříve společenské faux pas, dnes vás za to každý ještě pochválí. Ponožková móda je natolik uvolněná, že si prakticky každý přijde na své. S ponožkami navíc máte jistotu většího pohodlí (a pokud nemáte ideální pedikúru, jistě vás i zachrání). Ponožky se nosí nejen do sandálů, ale také do lodiček (k sukni můžete zvolit vysoké ponožky a budete působit jako školačka).

Pokud patříte mezi módní kreativce a rádi si hrajete s barvami a doplňky, pak vás ponožkový trend rozhodně bude bavit. Můžete si pořídit několik párů v různých barvách a obléknout si vždy takové, které budou vystihovat vaši náladu aktivitu, ke které se zrovna chystáte. Zajímavostí je, že výběr ponožek vypovídá o vašem charakteru i momentálním rozpoložení.

Do společnosti, na doma, na ven i jako dárek

Veselé ponožky v různých barevných variacích i velikostech najdete také v našem e-shopu. Pokud tomuto trendu zatím úspěšně odoláváte, pak vězte, že je to škoda. Jestliže nejste tak odvážní a nechce se vám je nosit do společnosti, pak je zcela jistě využijete na domácí nošení nebo třeba do tenisek. Barevné ponožky jsou zábavné, hravé a ocení je celá rodina. Ponožky už dávno nejsou jen černo-bílé. Dnes platí, že čím více barev, tím lépe. A představují také originální dárek pro vaše blízké. Protože vtipné ponožky můžete darovat tatínkovi i kamarádce a vždy máte jistotu, že je to trefa do černého (tedy skoro vždy).