Trička Queenů v naší nabídce. Nalaďte se na léto ještě dnes

Patříte mezi fanoušky jedné z nejslavnějších hudebních skupin všech dob? Přestože je zpěvák skupiny Queen už pěknou řádku let po smrti, jejich hudba se line rádii i diskotékami stále. A aby toho nebylo málo, film, který mapuje život nejen skupiny, ale především hlavního protagonisty Freddie Marcuryho, letos bořil sledovanost v kinech. A tím se opět tato fenomenální skupina připomněla světu. V naší nabídce teď můžete zakoupit trička s motivem Queenů a užít si tak letní pohodu stylově.

Bohemian Rhapsody

Tento název nese jedna z nejznámějších písní Queenů, ale zároveň i film, ve kterém herec Rami Malek geniálně ztvárnil Freddieho. Publicisté se shodují na tom, že úspěch tkví nejen ve skvělých hereckých výkonech, ale také díky jedinečným písním, které diváky doslova pohltí.

Příběh skupiny se začal psát na počátku 70. let minulého století. Tehdejší kapela, která si říkala Smile, hledala zpěváka, který jim odešel. A náhoda tomu chtěla, že narazili na Freddieho Bulsaru, jenž s nimi později začal vystupovat. Od začátku je fascinoval neuvěřitelným hlasovým fondem i nápady, které měl. Freddie si velmi rychle udělal představu o budoucnosti kapely. Když viděl, že na jejich vystoupení chodí stále více lidí, rozhodl se změnit název skupiny i své příjmení. Ze Smile se stala skupina Queen a z Freddieho Bulsary byl Freddie Mercury. A tak se v dubnu roku 1970 zrodila legenda.

Fenomén všech dob

Úspěch přichází pomalu, ale jistě. V průběhu 70. let vznikají hity, které slýcháváme dodnes, například We Are The Champions, která se stala doslova sportovní hymnou, dále pak oblíbenou píseň We Will Rock You. Obrovský úspěch zaznamenala píseň Bohemian Rhapsody, která tehdy málem nespatřila světlo světa, protože píseň byla příliš dlouhá. Přitom se téměř okamžitě vyšvihla na přední příčky hitparád a držela se tam několik týdnů. Dodnes tahle písnička fascinuje doslova každého. Mezi další pecky patří Somebody to Love.

Skupina Queen si získala příznivce po celém světě a odehrávala jeden koncert za druhým. V roce 1982 si Freddie zazpíval s Davidem Bowiem písničku Under Pressure, která se opět stala hitem. V roce 1986 se konal obrovský koncert ve Wembley, na který přišlo neuvěřitelných 75 tisíc posluchačů. Freddie ale začal mít zdravotní problémy, které se později ukázaly jako nemoc AIDS. Tento úžasný zpěvák zemřel v roce 1991 a skupina na jeho počest uspořádala o rok později benefiční koncert v boji proti AIDS.

Nalaďte se na letní pohodu se stylovým tričkem

Trička s názvem Bohemian Rhapsody připomínají nejen tuhle skvělou hudební kapelu i fenomenálního zpěváka, ale zároveň perfektně navodí letní pohodu. Chcete-li se nastavit do dovolenkového módu, udělejte si radost pěkným tričkem, ve kterém budete nepřehlédnutelní.