Stylově a pohodlně do města i do přírody. Vsaďte na vaky nebo batohy, které mají šmrnc

Uvolněná móda k létu neodmyslitelně patří. I přestože klasické kabelky dokonale podtrhují naši ženskost a jsou zkrátka nesmrtelné, někdy není na škodu vyzkoušet něco nového. Pokud zrovna přemýšlíte, čím osvěžit letní outfit, zvolte vak nebo batůžek. Obojí je totiž IN a navíc je můžete sehnat v různých designech. A navíc jak se říká, fantazii se meze nekladou. Některé modely vypadají více než zajímavě. Dáme vám pár tipů, jak na ně.

Prostorné a stylové – vaky na záda

vak-na-zada-dzinovy-carpediemZejména mezi mladými lidmi je můžete vidět stále častěji. Zcela jednoduché látkové nebo kožené vaky na zádech nadělají hodně parády a jsou navíc nesmírně praktické. A kdy se hodí nejvíc? Pokud ještě studujete a potřebujete prostor na školní pomůcky. Rádi sportujete nebo vyrážíte relaxovat. Na výlet i do města. Vak nahradí kabelku i tašku, dokonce vám skvěle poslouží jako plážová taška a ocení je i maminky malých dětí.

V čem tkví jejich další výhody? Vaky nejsou drahé, jsou opravdu praktické a nutno podotknout, že mají styl. Navíc vaky nejsou určeny pouze mladým lidem, ale nosit je může prakticky každý. Je jen třeba osvojit si tento styl. Například květinový vak posetý růžemi v černé barvě vás dokonale rozzáří. Pokud milujete denim, doporučujeme džínový vak na záda, který je zkrátka nepřehlédnutelný. Džínovina je velmi oblíbená, a navíc můžete jednotlivé kousky kombinovat. Takže například k denimovým šatům klidně zvolte džínový vak.

Jediné, k čemu vak nedoporučujeme, jsou elegantní šaty a kostýmku. Zkrátka do business módy ještě nepatří, ale kdoví, časem možná ano.

Obyčejně neobyčejné batohy pro každého

20-1000x1000

Batoh má většina lidí spojený se školou nebo sportem. Ovšem některé modely jsou natolik elegantní, že se perfektně hodí i k šatům a sukním. Navíc batoh má skvělé vlastnosti, protože vám absolutně uvolní ruce a nezatěžuje pouze jednu polovinu těla jako kabelka. Jako například tento fialový batůžek se zlatými doplňky vyrobené z praktické eko kůže.

Módní návrháři říkají, batoh plně nahradí kabelku! Noste jej i k lodičkám a šatům. Ovšem je třeba zvolit vhodný model. Klasické plátěné nebo sportovní modely raději schovejte na výlety. Pokud chcete být za dámu, dejte přednost minimalismu a detailům.

Proč právě batoh? Jak už bylo výše zmíněno, batoh trumfne kabelku zejména komfortem. V tomto odhledu je nenahraditelný. I když zvolíte titěrný model, většinou je prostornější a má více přihrádek. Ovšem na druhou stranu, když vám zvoní mobil, pravděpodobně jej v batohu neuslyšíte nebo vám bude trvat déle, než jej najdete a zvednete.

Není vždy nutné podléhat módním trendům. Ideální je různé modely střídat. V některých případech je klasická kabelka nebo psaníčko zkrátka nenahraditelná. Někdy zase lépe poslouží batoh. A vak, ten můžete mít po ruce prakticky kdykoliv.