Stylově a pohodlně do města i do přírody. Vsaďte na vaky nebo batohy, které mají šmrnc

Uvolněná móda k létu neodmyslitelně patří. I přestože klasické kabelky dokonale podtrhují naši ženskost a jsou zkrátka nesmrtelné, někdy není na škodu vyzkoušet něco nového. Pokud zrovna přemýšlíte, čím osvěžit letní outfit, zvolte vak nebo batůžek. Obojí je totiž IN a navíc je můžete sehnat v různých designech. A navíc jak se říká, fantazii se meze nekladou. Některé modely vypadají více než zajímavě. Dáme vám pár tipů, jak na ně.

Prostorné a stylové – vaky na záda

Zejména mezi mladými lidmi je můžete vidět stále častěji. Zcela jednoduché látkové nebo kožené vaky na zádech nadělají hodně parády a jsou navíc nesmírně praktické. A kdy se hodí nejvíc? Pokud ještě studujete a potřebujete prostor na školní pomůcky. Rádi sportujete nebo vyrážíte relaxovat. Na výlet i do města. Vak nahradí kabelku i tašku, dokonce vám skvěle poslouží jako plážová taška a ocení je i maminky malých dětí.

V čem tkví jejich další výhody? Vaky nejsou drahé, jsou opravdu praktické a nutno podotknout, že mají styl. Navíc vaky nejsou určeny pouze mladým lidem, ale nosit je může prakticky každý. Je jen třeba osvojit si tento styl. Například květinový vak posetý růžemi v černé barvě vás dokonale rozzáří. Pokud milujete denim, doporučujeme džínový vak na záda, který je zkrátka nepřehlédnutelný. Džínovina je velmi oblíbená, a navíc můžete jednotlivé kousky kombinovat. Takže například k denimovým šatům klidně zvolte džínový vak.

Jediné, k čemu vak nedoporučujeme, jsou elegantní šaty a kostýmku. Zkrátka do business módy ještě nepatří, ale kdoví, časem možná ano.

Obyčejně neobyčejné batohy pro každého

 

Batoh má většina lidí spojený se školou nebo sportem. Ovšem některé modely jsou natolik elegantní, že se perfektně hodí i k šatům a sukním. Navíc batoh má skvělé vlastnosti, protože vám absolutně uvolní ruce a nezatěžuje pouze jednu polovinu těla jako kabelka. Jako například tento fialový batůžek se zlatými doplňky vyrobené z praktické eko kůže.

Módní návrháři říkají, batoh plně nahradí kabelku! Noste jej i k lodičkám a šatům. Ovšem je třeba zvolit vhodný model. Klasické plátěné nebo sportovní modely raději schovejte na výlety. Pokud chcete být za dámu, dejte přednost minimalismu a detailům.

Proč právě batoh? Jak už bylo výše zmíněno, batoh trumfne kabelku zejména komfortem. V tomto odhledu je nenahraditelný. I když zvolíte titěrný model, většinou je prostornější a má více přihrádek. Ovšem na druhou stranu, když vám zvoní mobil, pravděpodobně jej v batohu neuslyšíte nebo vám bude trvat déle, než jej najdete a zvednete.

Není vždy nutné podléhat módním trendům. Ideální je různé modely střídat. V některých případech je klasická kabelka nebo psaníčko zkrátka nenahraditelná. Někdy zase lépe poslouží batoh. A vak, ten můžete mít po ruce prakticky kdykoliv.