Léto skončilo, ale dámských triček s potiskem není nikdy dost

I když je léto už prakticky za námi, čas na nákup krásného a stylového oblečení je tu stále. V tomto článku bychom se rádi zaměřili na trička s potiskem, která jsou velmi oblíbená. Trička s potiskem jsou velkým hitem v módě už řadu měsíců, dalo by se říci i let. A letos tomu není jinak. Nosí je muži, ženy i děti. Ovšem co se týče dámských triček, je nabídka skutečně mimořádně bohatá. Dejte průchod své fantazii a nebojte se potisků i obrázků, jejichž prostřednictvím můžete vyjádřit své názory i postoje k životu.

Řekněte to celému světu

Chcete dát najevo svou lásku k cyklistice, zvířatům nebo čemukoliv dalšímu? Jednoduše zvolte trička s nápisem a máte jistotu, že vaši vizi pochopí i okolí. Ať už vsadíte na anglický nebo český nápis, vybírejte vždy podle toho, abyste byli sami sebou. Například tričko s nápisem „Hustá máma“ rozhodně zaujme každého na první pohled, co říkáte? A být mámou je nejvíc, proč to nedat vědět svému okolí?

Zábavné i poučné obrázky

Obrázky na tričkách se stále drží na vrcholu oblíbenosti. Můžete se v tomto směru opravdu vyřádit. Od zvířat, krajin, květin až po 3D obrázky, které jakoby vystupovaly z trička. Je toho hodně, co lze na tričko potisknout a díky tomu si tak můžete vybírat z nepřeberného množství různých motivů, které vás budou bavit. Volnočasová trička s obrázkem si zkrátka zamiluje každý. Ideální na nošení do přírody, na doma i do města.

Důraz je kladen na střih a materiál

Trička s potiskem či obrázkem jsou oblíbeným topem, ale vždy je důležité zaměřit se na kvalitní a slušivé střihy. Už žádné vytahané modely, které nedrží barvu ani tvar. V našem e-shopu najdete pouze kvalitní trička, ve kterých se budete cítit sama sebou. A hlavně vydrží i po několika vyprání. A to je samozřejmě důležité.

Některá trička jsou vhodná i do zaměstnání. V tomto případě doporučujeme vsadit na jemnější a decentní design. Ovšem když k tričku zvolíte slušivé kalhoty nebo sukni a například sako, vykouzlíte tak slušivý a stylový outfit, ve kterém můžete vyrazit kamkoliv.

V současné době je móda hodně uvolněná a módní trendy jsou velmi pestré. už nemusíte každé ráno trávit spoustu času před zrcadlem a přemýšlet, co si vezmete na sebe. Naopak můžete popustit uzdu své fantazie a kombinovat zdánlivě nekombinovatelné módní kousky.

Přemýšlíte nad barvou? Růžová je romantická, bílá decentní a černá opticky zužuje. Barevná nebo jednobarevná trička? Je to jen na vás. Nechte se inspirovat na našem e-shopu rajtricek.cz a věříme, že vyberete přesně to, co hledáte.