Tipy na originální dárky k Vánocům. Trička s potiskem potěší vždy

Přestože do Vánoc zbývá ještě několik týdnů, jak se říká, štěstí přeje připraveným. Pokud jste se rozhodli poohlédnout se po vánočních dárcích už nyní, rozhodně děláte dobře. A my jsme si pro vás připravili pár zajímavých tipů, čím můžete své nejbližší potěšit. Stále totiž frčí trička s potiskem.

Trička s potiskem jsou stále IN

Když se řekne tričko s potiskem, možná vás napadne klasické triko s nápisem nebo obrázkem. Ovšem jako dárek určitě udělají největší radost trika s obrázkem ve 3D provedení. Tedy dinosaurus nebo třeba pejsek na tričku, který vypadá „jako živý“. Tyto motivy najdete na pánských, dámských, ale především dětských modelech.

Zejména mezi dětskými modely najdete skutečně pestrou škálu originálních a vtipných triček. Ty ocení děti i dospělí, ovšem mezi nejmenšími najdeme rozhodně nejvíce fanoušků. Protože děti milují zábavu a nuda do jejich šatníku nepatří. Výhodou je, že ony většinou neřeší, co na to řekne okolí. Proto tričko, ze kterého se „prokusuje“ dinosaurus nebo „vylézá“ chameleon, rozhodně nebude vzbuzovat údiv.

Právě motivy s dinosaury patří mezi ty nejoblíbenější. Kluci, kteří chtějí vypadat „drsně“ na ně rozhodně nedají dopustit. Skvěle vypadají také bojové stroje a neohrožení piráti. V pirátském tričku navíc může vaše dítko vyrazit i na karneval.

Malé slečny si zase zamilují něžné motivy s pejsky – taková růžová čivava v kabelce, to je skutečně unikát.

Trička s vtipným potiskem jsou výrazná sama o sobě. Dokonale oživí každý outfit, takže už není třeba nijak složitě kombinovat s dalšími kousky. Naopak doporučujeme zvolit jednoduché barvy a střihy, protože tričko je samo o sobě hodně extravagantní a budí pozornost.

Připravte se na Vánoce ještě teď

Vánoce to je téma samo o sobě. Každý rok se na těšíme, a zároveň nás stresují. Nicméně pokud už teď pořídíte většinu dárků, budete v klidu. Trička s potiskem můžete pořídit prakticky každému členu domácnosti. Malým i velkým bez rozdílu. Nyní jsme nabídku značně rozšířili, takže výběr je skutečně pestrý. Všechna trička nabízíme v několika velikostech. Důraz je kladen především na kvalitu provedení a odolný materiál.

Trička, která nabízíme, vyrábí americká značka The Mountain. Produkty tohoto výrobce jsou ušité ze silné gramáže bavlny. Na potisk se používají ekologické barvy, které jsou v souladu s přírodou. Můžete se tedy spolehnout na to nejlepší. Modely drží tvar, barvu a vypadají i po častém praní stále skvěle (jen pozor, perte raději naruby).

A nezapomeňte, že barevná a veselá trička jsou nejen slušivá, ale také originální a trendy. Z módy jen tak nevyjdou.